Club 5*
0
0 Kč
Losd fsdf sd
V košíku nejsou žádné položky.

Jak dobře spíte? Zeptejte se hvězd.

Věříte v astrologii? Myslíte si, že postavení hvězd, je pro váš život určující? Hledáte ve svých horoskopech odpověď na zásadní otázky svého života? Výborně! Máme pro vás horoskop, který odhaluje, jak se jednotliví zástupci hvězdných znamení chovají v noci během spánku.

Pro berany je spánek ztráta času.

Berani zůstávají vzhůru dlouho do noci. Když konečně usnou, zaujmou bojovnou pozici, takže se je nikdo neodváží vzbudit. Tak si užívají ničím nerušený spánek. Ráno se probouzejí svěží a plni energie.

Býci jsou ve spánku nedotknutelní.

Býk je ve spánku ještě nebezpečnější než beran. Zuřivě se vrhne po každém, kdo si ho dovolí vzbudit. Když spí, chce mít svůj klid a většinou velmi nahlas chrápe. Intenzita chrápání roste s rostoucí hladinou alkoholu v jeho krvi.

Blíženci jsou neúnavní.

Blíženci milují večírky a prohýří často celou noc. Chodí spát až v časných ranních hodinách. Hned jak lehnou, usnou a spí jako neviňátka. O to hůř se jim ráno vstává. Nevzbudí je žádný hluk a většinou je musíme z postele tahat násilím.

Raci jsou velmi ohleduplní.

Rak ve spánku myslí více na druhé než na sebe. Často leží dlouhé hodiny ve strnulé poloze, jen aby nevzbudil spící osobu, která leží vedle něj. Zdá se mu o jeho dětech, jak skotačí na dovolené u moře.

Lvi se bojí v posteli pohnout, aby si nezacuchaly vlasy.

Lvi si velmi potrpí na zdravotních přikrývkách a polštářích. Spí na ortopedických polštářích, aby je ráno nebolelo za krkem, a přikrývají se příjemně teplými vlněnými přikrývkami. Když je vyrušíte ze spánku, budou chvíli bručet, ale pak opět usnou.

Panna se neustále probouzí, aby si urovnala polštář a peřinu.

Panna má ráda komfort, miluje přikrývky z hedvábí a saténové povlečení. Její největší noční můra je noc strávená na louce plné hadů.

Váhy celou noc přemýšlejí o tom, co si na sebe vzít příští den.

Váha má v posteli 5 různých polštářů, protože se nemůže rozhodnout, který je nejpohodlnější. Během spánku kolem sebe zuřivě kope, protože se jí zdá o tom, že bojuje s obrovskou pandou.

Štír sní o své příští oběti.

Štír spí jako král a nikoho k sobě nepustí, protože ví, že se ho každý bojí. Pokud ho potřebujete vzbudit, dělejte to z bezpečné vzdálenosti.

Střelci nemůžou přestat přemýšlet…

Střelec si před spaním čte knížky o astrologii nebo hraje šachy. Časně ráno se probouzí, aby stihl pravidelnou ranní rozcvičku.

Kozorohové chodí nejpozději do práce a jako první uléhají do postele.

Kozoroh velmi nerad vaří, a tak ho znají všichni poslíčci pizzy v okolí jeho bydliště. Samozřejmě jí v posteli, proto má jeho povlečení podezřele červeno-žluto-hnědou barvu. Kozorohové milují klid a domácí pohodu, rádi odpočívají a lenoší.

Vodnáři spí špatně, protože celou noc tráví za počítačem.

Vodnář je závislý na chatování, na skypu a na svém facebooku. Proto ho přátelé nevidí někdy i celé dny. Pije černé kafe a o víkendu vůbec nevyjde ze svého bytu, protože celou sobotu i neděli dohání ve spánku to, co během týdne zameškal.

Ryby mají vášnivé sny o svých minulých životech.

Ryby si představují vášnivé vztahy s hollywoodskými hvězdami a všechno během noci pokopou. Někdy chrápou, ale nikdy by to nepřiznaly.