V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Abeceda flirtování pro muže

Muži jsou ve flirtování mnohem lepší než ženy. Většina mužů však nemá k ženám ten správný přístup. Prozradíme vám 10 osvědčených taktik, pomocí nichž vždy uspějete.

1. Chopte se příležitosti!

Až příště uvidíte na oslavě atraktivní ženu, tak se nestyďte a nevyhýbejte se jí. Když budete jen čekat, až s vámi začne žena flirtovat, k ničemu nedojde.

2. Oční kontakt …

… je velmi důležitý, pokud se chcete s někým spojit na jemnější, nonverbální úrovni. To ale neznamená, že na svůj objekt musíte civět jako hladový vlk na svou kořist! Hravé pohledy jejím směrem upoutají její pozornost a ona vám je, pokud bude mít zájem, vrátí …

3. Projevte opravdový zájem

Tomu se nic nevyrovná. Věřte tomu a nebudete zklamán. Nejen, že se o vás začne zajímat – možná i dostanete příležitost ji pozvat na rande!

4. Složte jí poklonu

Upoutejte její pozornost tím, že jí složíte poklonu. Jednoduše jí řekněte, jak je skvělá. Při lichotkách to ale zbytečně nepřehánějte. Nemusíte ji přirovnávat ke hvězdám, Měsíci ani k jiným galaktickým tělesům. To by působilo trapně a dotyčná by se vám nejspíš jen vysmála.

5. Bavte se!

Berte flirtování jako zábavu. Ženy milují vtipné muže a rády se v jejich společnosti dobře baví. Buďte uvolněný. Nechytáte teroristy, ale flirtujete se ženou!

6. Usmívejte se

I když jste oblečen podle poslední módy – nebudete dokonalý, pokud se nebudete usmívat. Tím, že se usmíváte, podvědomě vysíláte vzkaz, že se o ženu opravdu zajímáte a že ji chcete lépe poznat.

A je samozřejmě lepší zjistit, co cítí, pomocí nonverbální komunikace – ještě před tím, než s ní vůbec začnete flirtovat. Úsměv by měl být decentní, ale viditelný.

7. Škádlete ji

Během rozhovoru ji čas od času poškádlete. Řekněte něco, o čem bude muset přemýšlet. Neprozrazujte všechny svá tajemství najednou. Probudíte tak její zvědavost, což je nejlepší nástroj flirtování. Ženy přitahují muži, kteří jsou tajemní.

8. Měla by s vámi ráda trávit čas

Buďte milý a nebuďte příliš dotěrný. Zeptejte se jí, kde pracuje a třeba i něco o jejích známých, se kterými přišla na oslavu. Poskytněte ji dostatek času, aby si mohla zvyknout na vaši společnost. Pokud jste odborník v určitém poli, mluvte o tom. Ženy přitahují inteligentní muži.

Samozřejmě by se váš rozhovor neměl změnit v monolog, u kterého se nebude moci dočkat, až mu unikne. Vyzkoušejte témata, o kterých budete moci mluvit oba.

9. Kupte jí něco k pití

Jedním z důležitých gest při flirtování je, když jí koupíte něco k pití. Chovejte se k ní jako k princezně. Vystupujte jako gentleman – samozřejmě přiměřeně dle času a doby.

10. Vykouzlete úsměv na její tváři

Pokuste se být vtipný a vyprávějte ji veselou příhodu, která se vám stala. Ženy mají rády muže, kteří mají smysl pro humor.