V košíku nejsou žádné položky.

Zkusit
 • 14denní záruka vrácení peněz
 • 100% bezpečný nákup
 • Prodej na splátky

Zvlhčovač vzduchu Air Pure

Air Pure Zvlhčovač vzduchu
Photos
 • Video
 • Fotografie
Air Pure Zvlhčovač vzduchu Air Pure Zvlhčovač vzduchu Air Pure Zvlhčovač vzduchu Air Pure Zvlhčovač vzduchu
Zvlhčovač vzduchu Air Pure

ID: 105919514 | SKU: 1000095243

Zvlhčovač vzduchu Dormeo Air Pure osvěžuje vzduch, vytváří zdravější prostředí a zaručuje výjimečné pohodlí. Konečně můžete zapomenout na ranní vstávání s ucpanými dutinami, krvácejícím nosem, popraskanými rty a suchou pokožkou.

Na skladě: 1
1 490 Kč
1 390 Kč Club5
Zavolejte nám na: 272 188 443
Detaily o produktu

Zlepšete si pohodlí a zdraví

Zvlhčovač vzduchu Dormeo Air Pure pozitivně přispívá k tomu, jak se cítíte a jak vypadáte tím, že zvlhčuje vzduch v místnosti. Relativní vlhkost vzduchu v místnosti má výrazný vliv na domácí pohodlí. Suchý vzduch bývá příčinou suché pleti, ucpání dutin, sucha v hrdle, podráždění nosní sliznice, krvácení z nosu, suchého kašle či popraskaných rtů.

Tento ultrazvukový zvlhčovač s LED světlem má super tichý chod; díky integrovanému designu potlačující hluk si můžete užívat klid a ticho za všech okolností. Zvlhčovač vzduchu Dormeo Air Pure se jednoduše přenáší, takže jej můžete používat v kterékoli místnosti, a má dotykový systém regulace vlhkosti, který zaručuje snadné a intuitivní používání.

Vyšší vlhkost vzduchu zlepšuje kvalitu života

Zvlhčovač vzduchu Dormeo Air Pure je inovativní řešení, které zvyšuje vlhkost vzduchu v jedné místnosti nebo v celém domě a zaručuje ideální domácí pohodlí. Nejenže přispívá k vaší pohodě, ale zároveň má také pozitivní účinek na celkové zdraví.

Ideální vlhkost vzduchu v místnosti pro optimální pohodlí a zdraví je kolem 45%. Zvlhčovač vzduchu Dormeo Air Pure vám ji zajistí a tím výrazně přispívá ke zlepšení celkového zdraví. Optimální vlhkost vzduchu pomáhá zmírňovat různé zdravotní problémy. Zvlhčovač vzduchu Dormeo Air Pure navíc usnadňuje dýchání v případě, že jste vy nebo vaše děti prochladli.

Užívejte si doma pocit příjemného tepla

Nízká vlhkost vzduchu způsobuje, že je na pocit chladnější než ve skutečnosti, a proto vám při používání zvlhčovači vzduchu Dormeo Air Pure bude doma teplejší. Suchý vzduch navíc vysušuje dřevěné stěny a podlahy. Vysušováním dřevo zmenšuje svůj rozměr, a to může způsobovat trhliny a praskliny v podlahách, na stěnách a omítkách. Ze zvlhčovačem vzduchu Dormeo Air Pure tomuto procesu účinně zabráníte.

Parametry: 

 • nádoba na vodu 2,5 l - až 9 hodin provozu
 • automatické vypínání 
 • dotykové ovládání
 • výkon: 25W
 • oblast pokrytí: 30-40 m2
 • délka kabelu: 1,5 m 

 

Technické parametry
Dormeo program obývací pokoj

Hodnocení zákazníka 0 Hodnocení

Jak hodnotíte tento produkt? *

 
1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kvalita
Bezplatná pomoc s nákupem
x
Máte nějaké otázky, nebo jen chcete provést objednávku?
Naši operátoři jsou připraveni odpovědět na všechny vaše dotazy týkající se produktů a akcí, které vás zajímají.

Prosím, klikněte na tlačítko níže a my Vám zavoláme.

Zavolejte mi!