tooltip after the triger
tooltip after the triger

Máte nějaké otázky, nebo jen chcete provést objednávku? Klikněte na tlačítko níže a my Vám zavoláme.Naši operátoři jsou připraveni odpovědět na všechny vaše dotazy týkající se produktů a akcí, které vás zajímají. Prosím, klikněte na tlačítko níže a my Vám zavoláme.

 Zavolejte mi!
x
DormeoKlikněte a zavoláme vám

Pro objednávku a další informace volejte:272 188 443
Hledej

Pro objednávku a další informace volejte:

272 188 443

Nákupní rádce: Polštáře
Registrace Dormeo novinek!
Paraksties uz Dormeo e-žurnālu
Zdarma vám budeme posílat e-maily s novinkami a zajímavými články o zdravém spánku, hubnutí, kráse a partnerském životě!
Odeslat
Vaše data jsou u nás na 100% v bezpečí!

Jak vybrat správný polštář?

Jak vybrat správný polštář?Často máme dilema při výběru nového polštáře, protože je na trhu obrovská škála polštářů a všechny slouží stejnému účelu: poskytnout uživateli komfort při spánku. Dormeo má širokou nabídku polštářů, které se liší v konstrukčně, v materiálech a rozměrech. Abychom vám pomohli najít ten, který je pro vás ten nejvhodnější, připravili jsme praktický nákupní průvodce na polštáře Dormeo.

Paměťová pěna: pro jedinečný pocit

Paměťová pěna: pro jedinečný pocit O paměťové pěně jste již jistě slyšeli, je to revoluční materiál, který se díky svým jedinečným vlastnostem používá při výrobě mnoha věcí.

Fakta a omyly o paměťové pěně

Fakta a omyly o paměťové pěněO paměťové pěně jste již jistě slyšeli. Nejspíše v souvislosti s matracemi. Máte-li o účincích paměťové pěny pochybnosti, přečtěte si následující přehled faktů a omylů, které se o ní tradují. Možná budete překvapeni.

Dormeo od A do Z: Slovník řidčeji používaných výrazů

Dormeo od A do Z: Slovník řidčeji používaných výrazůNarazili jste na našem webu na výraz, kterému jste nerozuměli? Pro lepší pochopení a snadnější rozhodování jsme pro vás připravili slovník řidčeji používaných výrazů.
Doporučujeme:

Dekorativní polštář Silky Touch

Univerzální polštářek Dormeo Silky Touch vyniká oboustrannou barevnou kombinací, je naplněný pokročilými mikrovlákny Wellsleep® a při lenošení poskytuje maximální komfort. K dispozici ve 4 barevných variantách

790 Kč

Více informací