V košíku nejsou žádné položky.

Zkusit
  • 14denní záruka vrácení peněz
  • 100% bezpečný nákup
  • Prodej na splátky

Kariéra

DIGITAL MEDIA SPECIALIST

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Zodpovědnost za vzhled a funkčnost webových stránek.
  • Správa CMS (detailní znalost, zaškolíme).
  • Aktualizace skladových zásob produktů v e-shopu.
  • Exekuce kampaní na základě předem připraveného plánu.
  • Lokalizace centrálně připravených materiálů z angličtiny do češtiny.
  • Design bannerů pro interní a externí použití.
  • Správa externích bannerových kampaní.
  • Úzká spolupráce s ostatními členy týmu.

POŽADAVKY:

  • Pokročilá znalost HTML & CSS, přehled o aktuálních trendech ve webdesignu (responzivní design atd.).
  • Kreativita a grafické cítění.
  • Zkušenosti s prací ve Photoshopu.
  • Zkušenosti s prací v redakčních systémech.
  • Dodržování termínů.
  • Analytické myšlení.
  • Dobrá znalost českého jazyka.
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni slovem i písmem.
  • Schopnost samostatné práce i práce v týmu.
  • Schopnost rychle se učit, umět si všímat detailů, zaměření na výsledek.

NABÍZÍME:

  • práci v mladém a dynamickém týmu,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • stravovací vouchery,
  • výrazné slevy na firemní produkty,
  • zdravotní volno (sick days).

KONTAKT:

Eva Vondrková
Studio Moderna
U Nákladového nádraží 8
130 00, Praha 3 - Žižkov

V případě, že Vás naše pracovní nabídka zaujala, zašlete svůj životopis ve formátu .doc, .docx nebo .pdf na e-mailovou adresu: eva.vondrkova@studio-moderna.com, nebo volejte 272 188 436.

Prodávejte svou oblíbenou značku Dormeo!

Je Dormeo vaše oblíbená značka?
Chtěli byste si výrobky této značky kupovat s výraznou slevou a potěšit tak i své blízké?
Chcete mít přístup k nejnovějším produktům a mít přehled o nejzajímavějších akcích?
Máte obchodního ducha a komunikace s lidmi vás baví?

Pokud jste na předešlé otázky odpověděli ANO, máte jedinečnou příležitost stát se prodejci značky Dormeo!

OPERÁTOR CALL CENTRA

KOHO HLEDÁME?

Hledáme adepty, kteří:

  • se chtějí naučit argumentovat při prodeji po telefonu a chtějí se stát špičkovým prodejcem
  • se nebojí prvotního nezájmu zákazníka a umí si v rozhovoru prosadit svou
  • pro které je výzvou zlepšovat své komunikační dovednosti a pracovat v prostředí call centra
  • se rádi a rychle učí, jsou ambiciózní a motivuje je vlastní úspěch a výsledky
  • chtějí vydělávat pěkné peníze a provizní bonusy jsou pro ně hnacím motorem

  • aktivní telefonický prodej výrobků z oblasti zdravého spánku, ale také kuchyně a domácnosti, fitness, sportu, zdravého životního stylu atd. stávajícím zákazníkům
  • práce na PC
  • zdůraznění probíhajících kampaní
  • pravidelné školení v sídle společnosti

NABÍZÍME:

  • vstupní školení ZDARMA
  • průměrná mzda úspěšného operátora se pohybuje kolem 30 000 Kč měsíčně při 6-hodinové pracovní době
  • HPP - PRACOVNÍ DOBA POUZE 6 HODIN DENNĚ!
  • zajímavou práci v příjemném a moderním prostředí, v přátelském kolektivu
  • propracovaný systém školení a vzdělávání v rámci pracovní doby
  • podporu, odborné vedení, možnost zdokonalit se v prodejních dovednostech a stát se špičkovým prodejcem
  • GARANTOVANÝ FIXNÍ PLAT + BONUS (procenta z prodeje)
  • stravenky
  • motivační soutěže
  • fitness centrum zdarma
  • výrazné zaměstnanecké slevy na produkty
  • občerstvení na call centru
  • kantýna v místě pracoviště
  • nástup dle dohody/ihned

POŽADUJEME:

  • výborné komunikační schopnosti
  • odolnost vůči stresu
  • ochota učit se novým věcem a pracovat sám na sobě
  • umět přijímat zpětnou vazbu
  • uživatelská znalost práce s PC podmínkou!

KONTAKT:

Kateřina Vejběrová

V případě, že Vás naše pracovní nabídka zaujala, zašlete svůj životopis ve formátu .doc, .docx nebo .pdf na e-mailovou adresu: katerina.vejberova@studio-moderna.com, nebo volejte 246 007 719.

Těšíme se na Vás!

Bezplatná pomoc s nákupem
x
Máte nějaké otázky, nebo jen chcete provést objednávku?
Naši operátoři jsou připraveni odpovědět na všechny vaše dotazy týkající se produktů a akcí, které vás zajímají.

Prosím, klikněte na tlačítko níže a my Vám zavoláme.

Zavolejte mi!