V košíku nejsou žádné položky.

Vyzkoušejte

Sny o hadech

Ráda bych věděla, co představují sny o hadech.

Sny nebyly zcela jasné, hadi se objevovali a pohybovali pouze v mé blízkosti. Žádný mě nekousl, dokonce ani nesyčeli. Byli jen nevtíravě přítomní. Ve snu jsem se jich nebála i přesto, že ve skutečnosti se jich bojím.

Druhý sen se odehrál ještě před těmi s hady – možná jsou nějak propojené. I v tomto případě byl příběh nejasný. Bylo tam mnoho lidí. Byla jsem tam se svými známými, které ale ve skutečnosti neznám. Myslím, že pršelo a proto se voda začala vylévat z břehů. Klidně a beze strachu jsme se brodili vodou směrem k záplavám. Voda zalila hlavní náměstí, ulice…

Nevím, jak se to stalo, ale vím, že voda byla čistá, a tak nějak pěkně zaplavila ulice – v klidu, bez hluku… Byla jsem velmi překvapená skutečností, že jsem se vůbec nebála. Nebál se ani nikdo jiný. Děkuji vám za vaše vysvětlení. Opravdu mě to zajímá.

Milá Mary,

Sen se týkal vody nebo záplav a může se částečně vztahovat ke snům o hadech. Vy sama nejlépe přijdete na to, zda je mezi nimi spojitost.

Sny o vodě představují stav vašeho podvědomí a pocitů. Voda je živá podstata mysli a představuje proud životní energie. Kromě toho je i symbolem duchovna, znalostí a zotavení.

Voda, kterou jste viděla ve snech je klidná a čistá, to znamená, že jste v souladu se svým duchovnem.

Mírné záplavy, které jste viděla, signalizují, že vaše obavy týkající se určité záležitosti, brzy odejdou – odnese je voda.

Bezplatná pomoc s nákupem
x
Máte nějaké otázky, nebo jen chcete provést objednávku?
Naši operátoři jsou připraveni odpovědět na všechny vaše dotazy týkající se produktů a akcí, které vás zajímají.

Prosím, klikněte na tlačítko níže a my Vám zavoláme.

Zavolejte mi!