V košíku nejsou žádné položky.

Zkusit
Historicky první Dormeo home prodejna v České republice!

Historicky první Dormeo home prodejna v České republice!

Přijďte s námi slavnostně pokřtít první prodejnu Dormeo home! Čeká vás bohatý program, ale také přípitek a výborné občerstvení. A to nejlepší nakonec - neodolatelná sleva na matrace, kterou získáte pouze na prodejně v olomoucké Šantovce.  

Dormeo letos slaví 15 let a k této příležitosti otevírá historicky první Dormeo home prodejnu v České republice! Dormeo nabízí vše, co potřebujete pro zdravý a kvalitní spánek, pohodlné lenošení i mnoho dalších výrobků pro váš spokojený domov.

V první prodejně svého druhu v České republice, Dormeo home, najdete vše z oblíbeného portfolia značek Dormeo (kompletní spánkové porfolio), Delimano (řešení pro kuchyň) a Rovus (vše pro čistý domov). Těšit se můžete na moderní vychytávky pro vaši ložnici, obývák, kuchyň i koupelnu a zejména na čistý, jedinečný koncept, který promění každý nákup v příjemný a nezapomenutelný zážitek.

K příležitosti velkolepého otevření dne 25. 3. 2017 je přichystán bohatý program na celý den. Těšit se můžete na výživového poradce, maséra, fyzioterapeuta a další. K tomu samozřejmě nebude chybět občerstvení, přípitek, ochutnávky s našeho revolučního supermixéru NutriBullet a spoustu dárků.

Co je ale na celé akci nejlepší, je ta největší sleva všech dob na matrace Dormeo, kterou získáte tento víkend 24. - 26. 3. 2017 pouze a jen na prodejně Dormeo home v Olomouci. Pokud to nemáte daleko, věřte, že díky 20% slevě na matrace se vyplatí si udělat malý výlet!

Přijďte to s námi oslavit do Dormeo home v moderní galerii Šantovka Olomouc v 0. podlaží naproti prodejně Mohito.

Těší se na vás celý tým Dormeo home!

Více informací o prodejně

Bezplatná pomoc s nákupem
x
Máte nějaké otázky, nebo jen chcete provést objednávku?
Naši operátoři jsou připraveni odpovědět na všechny vaše dotazy týkající se produktů a akcí, které vás zajímají.

Prosím, klikněte na tlačítko níže a my Vám zavoláme.

Zavolejte mi!